OTO CAM HİZMETLERİ

Servisimizde Aracınız ne olursa olsun cam değişimini,tamirini yaptırabilmeniz mümkün. Aracınızın kaskosu varsa ücretsiz cam değişimi yaptırabilirsiniz. Kaskonuz yoksa en uygun fiyatlarla ve kaliteli işcilikle yine cam değişimi veya cam değişimi gerektirmeden tamiri yaptırmanız mümkün.

OTOCAM - ÖN CAM TAMİRİ

Pahalı ve orjinal oto camlarınız değişimi yerine tamiri çok daha tasarrufludur. Bu sayede camın orjinalliği bozulmamış veya değişime uğramamış olur. Fakat cam tamiri yapılacak camın öncelikle kırık detayı tespit edilmelidir.
-Camda taş izi vs. tarzında olan kırığın büyüklüğü 1 tlden küçük olmalı
-Camdaki kırık yeni olmalı. Yeni olmayan oto cam kırıkları içine toz çamur vs. aldığından istenilen sonuç alınamaz.
Bu şartlar uyuyorsa oto cam tamiri yaptırmanız mümkündür.
Tamiri olabilen kırık oto cam resimleri aşağıdaki gibidir.

OTO CAM - CAM DEĞİŞİMLERİ

-ÖN CAM DEĞİŞİMİ
-ARKA CAM DEĞİŞİMİ
-KAPI CAMI DEĞİŞİMİ
-YAN CAM DEĞİŞİMİ
-SABİT ARAÇ CAMLARI DEĞİŞİMİ
-KELEBEK CAMI DEĞİŞİMİ
-SANRUF CAMI DEĞİŞİMİ vb.


Aracınız ne olursa olsun binek,ticari,minibüs veya otobüs her camını tamir etmenin dışında olmuyor ise değişimini yapmaktayız. Servisimizde bir çok markanın eşdeğer ürün veya orjinal ürün olarak her marka oto camını temin edebilir ve montajını yaptırabilirsiniz.

Tel : 0(216) 353 52 99 - HAKKIMIZDA - REFERANSLAR - GALERİ - İLETİŞİM

1978 yılında İstanbul Maltepe ‘de kurulan  İKİLER OTO CAM servisi , 1992 ‘den bu yana Kartal Oto Sanayi Sitesinde hizmetine devam etmektedir.Yerli ve ithal oto camları ,lamine (mikalı) ve temperli (havalı) camları, cam filmleri (oto cam filmi , mimari cam filmleri , güvenlik cam filmi, dekoratif filmler) , iş makineleri kabin camları, kapı lastikleri, cam fitilleri, ayna camları , kapı kilitleri , cam mekanizmaları , cam krikosu arızaları veya değişimi gibi vb. birçok alanda hizmet vermektedir…