Cam krikosu, Mekanizması, oto cam düğmesi, cam ve kilit motoru değişimi veya tamiri

Kapı Camları veya sürgülü camlarınızdaki otomatik açma ve kapama sisteminiz bozulduysa değişimi çok ciddi maliyetler içerebilir.
Mekanizmanın kimi markalarda tamamı değişeceğinden , bazılarına motor dahil olduğundan maddi anlamda sizi sıkıntıya sokabilir.
İkiler oto cam servisi olarak biz bu bozulan cam kriko mekanizmalarını tamir ederek sizleri bu maliyetten kurtarabiliriz. Çok daha uygun maliyetlerde açılır kapanır tüm oto camlarını bir kaç parça değişimle tamir etmek mümkündür.
Tamiri yapılamayan veya olması mümkün olmayan oto cam açma kapama mekanizmalarını orjinal çıkma ürün veya yansanayi ürün ile değiştirip yine ciddi maliyetlerin önüne geçmek mümkündür.
Bazen de sorun sadece cam düğmelerinin içinin oksitlenmesi veya içerden kırılmasından oluşan bazı sorunlarda oto cam sistemlerimiz çalışmaz. Bu tarz durumlarda cam düğmesi tamiri veya değişimi servisimizde yaptırabilirsiniz.

Kilit Sistemleri Tamiri veya değişimi

Oto cam kapı kilitleriniz veya merkezi kilit sistemleriniz ister manuel olsun ister otomatik bunlarında tamiri bizde mümkün. Oto Merkezi kilit motorundan , Oto kapı kilitlerine orjinal den farksız şekilde tamir veya değişimini çok daha uygun fiyatlarda ikiler oto cam servisinde yaptırabilirsiniz.

Sanroof sistemleri - açma kapama mekanizması

Otomobilinizin sanrufu camı açma kapama, ses yapma, açık veya kapalı kalma gibi bazı sorunlar yaşıyorsanız, Komple değişim yapılması önerilir. Fakat sanruf camlarını komple değişimi çok ciddi maliyetler gerektirir. İkiler oto cam servisinde bazı parçaların değişimi ve tamiri ile bir çok sanruf camının veya mekanizmasının tamirini yaptırmanız mümkündür.

Tel : 0(216) 353 52 99 - HAKKIMIZDA - REFERANSLAR - GALERİ - İLETİŞİM

1978 yılında İstanbul Maltepe ‘de kurulan  İKİLER OTO CAM servisi , 1992 ‘den bu yana Kartal Oto Sanayi Sitesinde hizmetine devam etmektedir.Yerli ve ithal oto camları ,lamine (mikalı) ve temperli (havalı) camları, cam filmleri (oto cam filmi , mimari cam filmleri , güvenlik cam filmi, dekoratif filmler) , iş makineleri kabin camları, kapı lastikleri, cam fitilleri, ayna camları , kapı kilitleri , cam mekanizmaları , cam krikosu arızaları veya değişimi gibi vb. birçok alanda hizmet vermektedir…